תכנון ועיצוב מטבחים

תכנון ועיצוב מטבחים בשלבים

אנשים רבים שבונים בית חדש או משפצים עושים את הטעות הזו. הם קופצים ישר קדימהף נכנסים לחנויות של תכנון ועיצוב מטבחים ותוך זמן קצר מאבדים את הידיים והרגליים שלהם מרוב עושר האפשרויות ומגוון רחב של מושגים שהם לא בהכרח מכירים. מסיבה זו, חשוב ביותר לערוך את תהליך העיצוב והתכנון בשלבים מסודרים ובלי למהר, כך שתוכלו להפיק ממנו את המיטב ואפילו ליהנות ממנו. אז מהיכן מתחילים? מתחילים מקריאה באינטרנט על סוגים שונים של עיצובים ומהתרשמות מקטלוגים של החברות המובילות. גם אם מודל עיצובי מסוים בו נתקלתם בקטלוג הוא לא בטווח המחירים שלכם, תוכלו להתרשם מצורת העיצוב, מהשילוב בין צבעים ומהמושגים בהם משתמשים לתיאור של כל פריט. כמו כן, תוכלו להכיר גם אפשרויות חדשות למודרניזציה של המטבח והפיכתו לטכנולוגי יותר וכן אפשרויות לניצול מיטבי של כל פינה בו.

לכל בית מתאים מטבח אחר

תכנון ועיצוב מטבחים
תכנון ועיצוב מטבחים

עליכם לזכור שלא תוכלו להעתיק היישר מקטלוג לתכנון ועיצוב מטבחים אל הבית שלכם. בכל בית מידותיו של כל חלל הן שונות ולפיכך יש להתאים את העיצוב ואת ההחלטה היכן להציב כל חלק לכל בית בנפרד. אם אינכם נעזרים במעצב פנים שמגיע עד הבית ומכיר אותו באופן אישי, מומלץ להביא עמכם לחנויות שרטוט של המרחב המיועד של המטבח בכדי שהמומחים בחנות יוכלו לעזור לכם בעיצוב מותאם אישית. בנוסף, לא בכל בית שוררת אותה אווירה ואופן השימוש בכל מרחב משתנה ממשפחה למשפחה. גם את השיקולים הללו יש לקחת בחשבון בזמן תכנון ועיצוב מטבחים, כך שבסופו של דבר הבית שלכם לא יראה כמו בית מקטלוג אלא כמו בית שמתאים לכם אישית בצורה הטובה והשימושית ביותר.

עיצובים מודרניים וכפריים

באופן עקרוני, ניתן לחלק את קווי העיצוב של מטבחים בישראל לשני סוגים – מודרני וכפרי – שעליכם לבחור אחד מהם. העיצוב המודרני מתאפיין בקווים חדים, בפרקטיות ובאווירה של סדר וניקיון "הייטקיסטים". לעומת זאת, העיצוב הכפרי מאופיין בשימוש בצבעים חמים, בארונות מעץ מלא ויצירת אווירה יותר נעימה, חמה וביתית תוך שילוב עם צבעים חמים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *