מטבחים מעוצבים מזכוכית

עיצובים מודרניים ומקוריים

נכנסתם לבית חדש והגיע הזמן לעצב את המטבח? אתם משפצים את הבית? כך או כך, הגיע הזמן לזנוח את העיצובים המשעממים הרגילים ולהכניס קצת חידושים מודרניים בעיצוב שלכם. במקום לשמור על המראה האחיד של ארונות העץ, שולחן האוכל המסורתי והכיורים הלבנים, תוכלו לבחור באופציות עם ניחוח יותר מודרני המשלב בין איכות, פרקטיקה ויופי. אנחנו כמובן מדברים על מטבחים מעוצבים מזכוכית, שזו רק דרך אחת ליישם את קווי העיצוב המודרני אצלכם בבית. העיצוב המודרני מאופיין יותר במינימליזם, בקווים ישרים ונקיים אשר משרים תחושה של סדר וניקיון גם כאשר זה אינו המצב בפועל. על אף שעץ מלא נותר מרכיב חשוב גם בעיצוב המודרני, הרי שהשילוב שלו עם חומרים אחרים יוצר תחושות אחרות לחלוטין. הזכוכית לצד הנירוסטה הן מועמדות אידיאליות לעיצוב המודרני – הן מבריקות, נקיות, פרקטיות, בעלות קווים חדים ומעניקות תחושה של יעילות ומינימליזם למרחב כולו.

מטבחים מעוצבים מזכוכית
מטבחים מעוצבים מזכוכית

כיצד לשלב זכוכית במטבח שלכם?

היתרון הגדול של הזכוכית הוא שניתן לשלב אותה במגוון דרכים וליצור מטבחים מעוצבים מזכוכית שנראים שונים זה מזה בתכלית. דרך אחת לשלב את הזכוכית היא בארונות. פעמים רבות תוכלו למצוא מסגרת של ארון העשויה מעץ, כאשר הדלת של הארון עשויה מזכוכית, בצורה כזו שניתן לנחש חלקית מה מוחבא מאחוריה. זאת, משום שאת הזכוכית אפשר לקבל במידות שונות של שקיפות, החל משקיפות מלאה ועד לזכוכית משופשפת שאינה מאפשרת לראות את מה שמאחוריה. אופציה נוספת לשלב זכוכית היא בשולחן האוכל. כפי שבסלון העיצוב של שולחן קפה מזכוכית החליף עד מהרה את שולחן העץ המסורתי, כך מגיעה הזכוכית גם להשתלט על שולחנות המוצבים במטבחים.

התאימו את הזכוכית לעיצוב הכללי של המטבח

בכל הנוגע למטבחים מעוצבים מזכוכית, חשוב לזכור את חשיבות ההתאמה בין חומרי הגלם לבין קו העיצוב הכללי. הזכוכית מתאימה בעיקר לסגנון עיצוב מודרני ועל כן גם שאר המרחב צריך להיות מעוצב בצורה דומה. לדוגמה, תוך שילוב של נירוסטה ושל צבעים מבריקים, או שימוש במכשירי חשמל איכותיים שמשולבים בתוך הארונות, כמקובל בעיצוב המודרני.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *